KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8181301
nr 818 1301
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), 78/360, signerad, motivets mått: 32x42
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 april 2013
kl 19:20:14
300 kr
150 kr
300 kr
400 kr
400 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén